Школярі із Кам’янця-Подільського з профорієнтаційною метою відвідали Університет

Майбутні абітурієнти з Кам’янець-Подільського 20 лютого 2015 року відвідали Університет. Відповідальний секретар приймальної комісії Богдан Стельмахович та доцент кафедри фізичного виховання і спорту Юрій Яремчук розповіли гостям про Львівський національний університет імені Івана Франка та ознайомили їх із Правилами прийому, а також відповіли на численні запитання щодо вступної кампанії-2015. Абітурієнтів, зокрема, цікавили особливості цьогорічних умов прийому до ВНЗ, перспективи працевлаштування після закінчення Університету, а також питання міжнародної співпраці вишу та можливості поселення в гуртожитки.

Гості з Кам’янця-Подільського отримали друковані профорієнтаційні матеріали – спецвипуск газети «Абітурієнт», буклети з інформацією про факультети та коледжі Університету.