Станіслав Левчук здобув друге місце на Всеукраїнській олімпіаді  з грецької мови

Студент 4 курсу відділення класичної філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Станіслав Левчук здобув друге місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Новогрецька мова і література», що проходила 15-16 жовтня на базі Маріупольського державного університету.

Уперше в історії олімпіад із грецької мови у студентів мали можливість взяти участь у наукових змаганнях в режимі он-лайн.

Зазначимо, що олімпіада щорічно відбувається за фінансового сприяння Фонду «Анастасіос Г. Левендіс» (Кіпр), який впродовж багатьох років надає всебічну підтримку розвитку грецької мови і культури в Україні.