Старшокласники Нововолинського ліцею-інтернату з екскурсійним візитом відвідали Університет

Близько 50 учнів старших класів Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради 16 березня 2016 року з екскурсійним візитом відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка.

Провідний спеціаліст Інформаційно-аналітичного та профорієнтаційного центру Юрій Горблянський розповів абітурієнтам про особливості навчання в Університеті, а також зосередив увагу школярів на специфіці цьогорічної вступної кампанії. Юрій Петрович закликав молодих людей робити свій вибір обдумано й уважно стежити за новаціями у Правилах прийому до ВНЗ.

Старшокласники  Нововолинського ліцею-інтернату дізнались чимало цікавих фактів з історії Львівського університету під час екскурсії в Музеєм історії Університету. Директор  Музею Юрій Гудима продемонстрував вступникам галерею портретів ректорів Університету та експонати, які  представляють різні періоди розвитку найстарішого університету України та Східної Європи.

Школярі також оглянули експозицію Зоологічного музею, що належить до числа перших університетських музеїв Європи і є національним надбанням України. Зазначимо, що наукові колекції Зоологічного музею налічують понад 180 тис. експонатів, з яких близько 10 тис. формують експозицію. Фонди музею репрезентують тваринний світ усіх континентів та всіх акваторій земної кулі. У музеї зберігаються понад 130 типових зразків тварин, які вперше були виявлені та описані для науки. Вони походять з України, Росії, Польщі, Бразилії, Індії, Мексики, Австралії, Східної та Центральної Африки, країн центральної Європи.