Стартувала Міжнародна студентська наукова конференція з питань прикладної математики та комп’ютерних наук

23 квітня 2020 року на факультеті прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка стартувала Міжнародна студентська наукова конференція з питань прикладної математики та комп’ютерних наук. У звязку із карантинними заходами, подія відбулася в онлайн-режимі на платформі «ZOOM».

Голова студентської ради факультету прикладної математики та інформатики Орест Онищенко привітав учасників та пояснив, яким чином відбуватиметься конференція і як можна долучитися до тої чи іншої її онлайн-частини.

Метою конференції є сприяння співпраці студентів, що вивчають споріднені області прикладної математики та комп’ютерних наук у різних установах. Тож, до участі у цьогорічному форумі свої дослідження подали не лише молоді науковці з Львівського університету, але й студенти з Франції та Камеруну.

Доповіді учасники конференції будували навколо трьох основних тем: інформаційних технологій, моделювання, комп’ютерної інженерії і прикладної математики.

Відкрив серію сьогоднішніх виступів Валентин Ерік Брайс Нкана Нган із доповіддю про оптимізацію топології за допомогою стільникових автоматів та адаптивного вдосконалення мережі. Подальші виступи на себе взяли переважно студенти Львівського університету, охопивши сферу розв’язування  задач бінарної класифікації, розробку ботів для організації роботи в навчальному середовищі, моделювання оптимальних потоків у мережах. Зокрема, на конференції звучали доповіді з галузі  економіки та фінансів, використання штучного інтелекту, систем керування базами даних, методів оптимізації, обчислювальної математики тощо.

Загалом конференція триватиме до 24 квітня, а за матеріалами доповідачів буде сформований збірник тез, який залишатиметься у вільному доступі на сайті факультету.