Стартував новий проєкт Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом

Цими днями розпочався новий відеопроєкт Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом «Роботодавець і криза: зміни і нові можливості для молоді».

Метою проєкту є обмін експертними думками щодо змін на ринку праці та самозайнятості для молоді, спричинених пандемією COVID-19, задля випрацювання нових освітніх та кар’єрних стратегій. Спілкування партнерів відбуватиметься у форматі коротких відеокоментарів щодо поточних та майбутніх змін, викликів та можливостей для молоді.

Проблематика проєкту є доволі широкою – поняття кризи; робота організацій після запровадження карантину; ринок праці для молоді в майбутньому; виклики і нові вимоги, які очікують випускників; компетенції, що стануть популярними і затребуваними. Окрім того, партнери проєкту надаватимуть цінні  корисні поради молоді, яка прагне кар’єрного розвитку.

Участь у проєкті візьмуть провідні експерти різних галузей. Сьогодні вже реалізовано запис коментарів від таких роботодавців, як «КредоБанк», «Львівська консалтингова група», «Loyal Touristik», «AVR Development».

Аналізуючи коментарі експертів, зазначимо, що більшість з них констатують, що криза є часом змін, викликів та нових можливостей для молоді. У цей час в жодному разі не можна опускати рук, а навпаки – розвиватися, освоювати нові вміння, шукати нові можливості для зростання. Експерти наголошують, що важливими компетенціями у теперішній час стануть гнучкість, адаптивність, креативність та вміння ефективно комунікувати.

Запрошуємо усіх зацікавлених слідкувати за оновленнями на сторінці Відділу, адже тут Ви знайдете чимало цікавого й корисного. Долучайтеся до події за посиланням: “Роботодавець і криза: зміни і нові можливості для молоді”.