Студент факультету іноземних мов Юрій Крюков – срібний призер Чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

17-18 квітня 2015 р. у м. Варшава (Польща) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед дорослих і юніорів у розділах «куміте» і «ката», в якому взяли участь понад 200 спортсменів із 29 країн Європи.

На Чемпіонаті Європи українській команді не було рівних. У медальному заліку юніорська збірна України посіла І сходинку. Серед здобутків нашої молоді – три золота: Анатолія Журавля та братів Свинаренків. В активі команди є два срібла: Юрія Крюкова та Богдана Лемішка, а також бронза Поліни Дерези. У хлопців більшість фінальних поєдинків пройшла за участю українців, а у ваговій категорії +75 кг. обидва учасники фінального бою представляли нашу збірну.

Львівщину у збірній команді України представляли семеро спортсменів: Юрій Мицавка, Павло Футерко, Юрій Красота, Юрій Крюков, Олег Осика, Ольга Москалик та Остап Лозинський.

Після запеклих поєдинків за підсумками змагань у боротьбі за першість Європи студент І курсу факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Крюков виборов срібло.