Студент Університету Андрій Крижик – стипендіат Кабінету Міністрів України

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 741 від 2 червня 2020 року магістранту першого курсу факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Андрієві Крижику призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України на ІІ семестр 2019/2020 навчального року.

Андрій зазначає, що сьогодні існує чимало можливостей для мотивації студентів до навчальних і наукових здобутків, однією з яких є власне перспектива отримання академічної стипендії: «Студенти часто не до кінця обізнані з можливостями щодо отримання академічних стипендій – Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, різноманітних іменних стипендій, іншої фінансової допомоги. Я є одним із небагатьох, кому призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України».

Студент навчається за магістерською програмою факультету педагогічної освіти Львівського університету, до вибору фаху підійшов обдумано і зважено: «Вибір професії для мене очевидний, оскільки від педагога залежить майбутнє країни, її громадян. Про себе можу сказати, що є активним студентом як в громадському, так і в навчальному житті факультету та Університету. Закликаю колег-студентів якомога більше дізнаватися, бути в пошуку можливостей, йти до поставленої мети. І пам’ятайте, що якісна освіта завжди надає великі можливості».

Щиро вітаємо Андрія Крижика з призначенням академічної стипендії Кабінету Міністрів України і зичимо нових наукових і творчих здобутків, реалізації усіх планів і задумів.