Студентів Львівського університету запросили взяти участь у проекті для активної молоді «Lviv Young Project»: Зроби! Зміни! Здивуй!

«З 24 жовтня по 24 листопада 2016 року триває прийом анкет на участь у щорічному проекті для активної молоді під назвою «Lviv Young Project» – конкурсі ідей, які стосуються стратегії розвитку міста Львова», – про це повідомила керівник персоналу Львівської міської ради, керівник програми стажування «Перший кар’єрний крок» Галина Бордун під час презентації програми проекту для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

За словами Галини Бордун, проект «Lviv Young Project» реалізовується вже четвертий рік поспіль у рамках програми «Перший кар’єрний крок».

Ідея проекту полягає в тому, аби зібрати активних, молодих, сповнених ідей людей і разом випрацювати стратегію розвитку міста Львова за конкретними напрямами.

«Львів має свою стратегію розвитку до 2020 року. Є пріоритети, вибудувані на рівні представників різних середовищ міста, зокрема з працівниками Львівської міської ради, ІТ і бізнес-сфери, вищими навчальними закладами тощо. Кожен структурний підрозділ має певні завдання для свого середовища. І оскільки саме молодь має потенціал до генерування цікавих і креативних ідей,  проект «Lviv Young Project» об’єднає тих, хто готовий думати, за певними векторами задля вирішення цих задач. Варто зазначити, що сьогодні завдяки молодим креативним людям у міській раді зреалізовано 30% ідей», – зазначила Галина Бордун.

Учасники проекту матимуть 6 місяців на втілення своїх планів у життя разом із колегами однодумцями. Реєструватися можуть студенти всіх вишів Львова на сайті Львівської міської ради в режимі он-лайн.

«Ми готові формувати команди, навчати їх спільно з бізнес-середовищем міста, розвивати їхні ідеї та супроводжувати реалізацію. Словом, готові спілкуватися з людьми із різних середовищ, аби зрозуміти, що можна зробити для розвитку міста, виходячи із пріоритетів і завдань, які воно ставить перед нами», – зауважила керівник і додала: «Наша мета полягає в тому, щоб усі люди, які сьогодні навчаються і які в майбутньому будуть працювати у Львові, створюючи власні напрями роботи, уже сьогодні могли долучатись до цих процесів».

Світлини: Олександри Чури Більше фото