Студентка біологічного факультету стала переможницею ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»

2 квітня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». В конкурсі брали участь студенти з провідних закладів вищої освіти України.
Студенти біологічного факультету традиційно беруть участь у таких конкурсах і цього року знову гідно представили Львівський університет. Зокрема, студентка четвертого курсу кафедри генетики та біотехнології Софія Мельник виборола перше місце у вищезазначеній спеціальності й участь в літній школі від компанії “Ензим”, презентувавши роботу, присвячену опрацюванню генно-інженерних методів підвищення продукції антибіотиків у мікроорганізмі Streptomyces roseochromogenes NRRL3504.

Вітаємо Софію з перемогою, зичимо наснаги у науковій роботі та навчанні!