Студентка економічного факультету –– срібний призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика»

З 21 по 23 квітня 2015 року у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Економічна кібернетика», у якій взяли участь 68 студентів із 33 вищих навчальних закладів 22 областей України.

Студентка ІV курсу спеціальності «Економічна кібернетика» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Хемій виборола ІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Економічна кібернетика».

Вітаємо Олену Хемій із високими досягненнями та бажаємо їй успіхів на шляху до нових перемог!