Студентка філологічного факультету Тетяна Хоронжук – переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Української мови, літератури (з методикою їх викладання)»

3–5 квітня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання) у 2018/2019 навчальному році. Переможцем і володарем диплома І ступеня стала Тетяна Хоронжук – студентка 5 курсу філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Вона змагалася з дванадцятьма іншими представниками закладів вищої освіти України, наукові праці яких із українського мовознавства було відібрано для участі у  завершальному турі.

На конкурс Тетяна Хоронжук подала роботу на тему «Проблемні питання сучасного українського правопису», яка відзначалася актуальністю та науковою харизматичністю. Її науковим керівником є відомий львівський мовознавець Уляна Добосевич – доцент кафедри української мови імені професора Івана Ковалика.

У межах проведення конкурсу Тетяна Хоронжук також узяла участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики» (5 квітня 2019 р.) і подала свою доповідь для публікації у збірнику наукових праць студентів-філологів «Актуальні проблеми лінгвістики і лінгводидактики (Випуск 18).

Деканат філологічного факультету сердечно вітає Тетяну Хоронжук та її наукового керівника доцента Уляну Добосевич із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови та бажає подальших успіхів у науковій і творчій праці.