Студентка філологічного факультету Марія Бекіш  – «срібний» призер Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

Упродовж 17-20 травня 2016 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка  проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка».

Олімпіада відбувалась у чотири тури:

• теоретичний – тестування знань учасників з педагогіки;
  • пошуково-дослідницький – складання і захист наукового апарату дослідження;
  • практичний – захист-презентація виховного проекту з використанням інноваційних педагогічних технологій;
  • творчий – самопрезентація «Учитель майбутнього».

За результатами конкурсних змагань студентка ІІІ курсу філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка   Марія Бекіш виборола ІІ місце і була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Щиро вітаємо Марію Бекіш та її наставника – доцента кафедри загальної та соціальної педагогіки факультету педагогічної освіти Надію Заячківську з перемогою та бажаємо їм подальшого творчого натхнення й успіху на шляху до підкорення наукових і професійних вершин!