Студентка Університету Анастасія Зазуля – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з біології

У ДВНЗ «Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка» визначили переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія». Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 83 студентських наукових робіт, які надійшли із 38 провідних закладів вищої освіти України.

Студентка біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Анастасія Зазуля представила на конкурс наукову роботу «Новий підхід до вивчання деградації білків Komagataella phaffii» (наукові керівники – наукова співробітниця Інституту біології клітини НАН України Марта Семків і завідувачка кафедри мікробіології ЛНУ ім. Івана Франка Світлана Гнатуш). Галузева конкурсна комісія високо оцінила дослідження студентки Університету, а відтак Анастасія  Зазуля отримала диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Анастасію та її наукових керівників з перемогою! Бажаємо їм нових досягнень на шляху наукового пізнання!