Студентка Університету – переможниця Кубку Європи з дзюдо

Студентка філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Василина Кириченко виборола золоту нагороду Кубку Європи з дзюдо серед юніорок до 21 року. Змагання проходили 14-15 березня 2015 року в м.  Коїмбра, Португалія.

Василині не було рівних у ваговій категорії + 78кг. У перших двох сутичках Василина Кириченко здолала суперниць із Великобританії та Португалії, витративши в сумі 36 секунд на обох і по 18 секунд на кожну. І лише у фінальній сутичці з італійкою Елеонорою Гері боротьба була більш наполегливою, але й тут перевага українки була незаперечною: 1 вазарі й 2 юко на користь вихованки Андрія Надопти та Араза Тувакова говорять самі за себе.

Вітаємо Василину Кириченко з перемогою і бажаємо їй нових спортивних успіхів і перемог!