Студентка юридичного факультету – призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Правознавство»

З 20 по 23 квітня 2015 року на базі юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся IIетап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Правознавство». Метою проведення заходу є виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання й активізації їхньої навчально-пізнавальної та науково-дослідної діяльності, творчої праці.

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 133 студенти-правники, які представили 52 вищі навчальні заклади України.

Олімпіада проходила у два тури: командному й індивідуальному. Змагання в кожному турі проводилися у формі тестування з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямом «Право» у вищих навчальних закладах України.

За результатами IIетапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство» третє місце в індивідуальному турі здобула студентка юридичного факультету Мисишин Анна. У командному турі олімпіади  Львівський національний університет імені Івана Франка отримав диплом ІІ ступеня.