Студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні»

17 травня 2017 року на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».

З вітальним словом до учасників наукового зібрання звернувся декан географічного факультету Володимир Біланюк, який акцентував увагу на вагомих наукових здобутках студентів-географів. Зокрема, декан наголосив, що активність студентів факультету відзначила Науково-технічна рада Університету.

«Будь-які дослідження, прив’язані до території є географічним і різноманіття доповідей, які представлені на конференції підкреслює, що вас цікавить надзвичайно широке коло проблем нашої держави», – зазначив Володимир Біланюк.

Завідувач кафедри економічної і соціальної географії, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Шаблій, звертаючись до молоді, наголосив, що учасники конференції – майбутнє української географічної науки.

«Інтенсивна наукова робота повинна наповнювати діяльність студентів упродовж усіх років навчання в Університеті, адже сучасна інформаційна епоха змушує усіх нас шукати нові підходи, нове розуміння предмету нашої науки», – зазначив Олег Іванович, мотивуючи молодь до подальшого поглиблення наукових досліджень.

Також привітали учасників конференції завідувач кафедри геоморфології та палеогеографії Ярослав Кравчук, завідувач кафедри ґрунтознавства та географії ґрунтів Степан Позняк, завідувач кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Семен Кукурудза, завідувач кафедри туризму Марта Мальська і завідувач кафедри конструктивної географії і картографії Євген Іванов.

Після урочистого відкриття конференції студенти представили наукові дослідження, присвячені найрізноманітнішим питанням географічної науки. Зокрема, молоді науковці розповіли про ортштейни в дерново-підзолистих поверхнево-оглеєних ґрунтах Прибескидського Передкарпаття, проаналізували географію безробіття в Україні, акцентували увагу на карстовому рельєфі Тлумацького району Івано-Франківської області та ін.

Загалом учасники конференції представили 29 наукових доповідей.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото