Студенти економічного факультету ознайомились з роботою представників львівського бізнесу – «Холдингом емоцій !Фест»

9 листопада 2017 року Економічний науковий клуб студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених спільно з керівництвом «Холдингу емоцій !Фест»  організував зустріч членів наукового товариства та студентів І-ІІ курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» економічного факультету з представниками головного офісу компанії.

Під час зустрічі засновник холдингу Андрій Худо розповів про історію створення та шляхи розвитку власного бізнесу, ознайомив молодь з детальною структурою бізнес-моделі холдингу, його франшизами і стратегією розвитку. На власному прикладі Андрій Худо, який є випускником економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, продемонстрував студентам можливості самореалізації у бізнесі.

Менеджер зі зв’язків з громадськістю Тарас Маселко провів студентам змістовну ознайомчу екскурсію територією адміністративного центру холдингу. Студенти відвідали «Видавництво Старого Лева», пекарню «Братванка», «Авіацію Галичини», клуб «!FESTRepublic», їдальню «Лабораторія їжі» та відділи холдингу: маркетинговий, фінансовий, юридичний.

Захід відбувався в рамках упровадження Економічним науковим клубом концепції системи «дуальної освіти», яка передбачає підготовку високоякісних фахівців спільно із підприємствами.