Студенти філологічного факультету – призери Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Нещодавно завершився Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Головна мета інтелектуального змагання – виявлення  обдарованої  молоді, розвиток її потенціалу,  виховання  у  молодого покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу та підвищення рівня мовної освіти в Україні. Щорічно у конкурсі, спрямованому на пошану творчої спадщини Тераса Шевченка, беруть участь школярі та студенти з усіх куточків нашої країни та з-закордону.

Цього року чудові результати продемонстрували студенти філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка – Марія Русановська та Владислав Каліщук. Обох студентів члени висококваліфікованого журі Конкурсу відзначили дипломами ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Марію та Владислава з перемогою і бажаємо натхнення на нові творчі та наукові звершення!