Студенти кафедри туризму проходять стажування у Греції, Туреччині та Болгарії

Цьогоріч кафедра туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка спільно із міжнародними туристичними операторами «Mouzenidis Travel», «Calypso Tour UA» та «Ideas & Journey Travel» організувала міжнародні стажування студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» у найбільш популярних країнах літнього виїзного туризму – Греції, Туреччині та Болгарії. Зокрема, студенти отримали змогу пройти практику у відомих туристичних комплексах та ознайомитися із особливостями туристичного сервісу на популярних курортах морських європейських країн.

На території Греції студенти стажуються у Іракліоні та Ретимно (о. Крит). Вони виконують обов’язки трансформенів і працюють в основному із туристичними групами з Польщі. Транфермен – це уповноважений представник туроператора, в обов’язки якого входить зустріч іноземних туристів, уточнення їхніх даних і робота, пов’язана із транспортуванням туриста від аеропорту до готелю. Також в обов’язки студентів входить ознайомлення туристів із усією необхідною інформацією – від конкретної практичної до загальних відомостей про країну.

На території Болгарії студенти стажуються у Варні, Бургасі, Несебрі, а також в курортному комплексі «Св. Константин та Єлена». Стажери виконують обов’язки трансформенів, готельних гідів, помічників готельних гідів, і працюють з групами туристів зі всього світу.

За аналогічною програмою студенти Університету проходять стажування у туристично-готельних комплексах найвідоміших курортів Туреччини – у Белеку, Кемері та Аланії. Стажери виконують обов’язки трансформенів, працюють у міжнародній команді готельних гідів, є помічниками готельних гідів, обслуговують групи туристів із Великої Британії, Німеччини, Нідерландів, Швеції, Польщі, Чехії та ін. Їхніми обов’язками є обслуговування у готелі та організація дозвілля.

Уся робота студентів ЛНУ ім. Івана Франка спрямована на забезпечення комфортного відпочинку туристів та реалізацію додаткових екскурсій, турів та інших послуг, які не увійшли у вартість основного туру. А це, за словами організаторів стажування, сприяє росту престижності професії організатора туристичного обслуговування, менеджера туризму та підтверджує стандарт якості надання послуг у провідних туристичних країнах світу.