latvia-sertificateНа базі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка стартують студії з латиської мови та латвійської культури.

Запрошуємо до участі студентів, які вже вивчають латиську мову, а також усіх охочих вивчати мову, літературу та культуру народу Латвії, брати участь у спільних проектах, які передбачають поїздки до Балтійського регіону (навчання, стажування, експедиції, екскурсії тощо)!

По завершенню курсу Ви зможете в Ризі скласти іспит на знання мови й отримати сертифікат Латвійського університету.

Зустріч із викладачем щопонеділка о 13.50 та щоп’ятниці о 18.00 в ауд. 104 на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка за адресою: вул. Січових Стрільців, 19.

Викладач – Dr. philol. Юрій Садловський

E-mail: sadlovsky2010@gmail.com