Свято спорту-2015

29 вересня 2015 року в Актовій залі Університету відбувся щорічний Спортивний вечір, організаторами якого є кафедра фізичного виховання і спорту та Спортивний клуб.

З вітальним словом звернулася до учасників заходу завідувач кафедри спортивного виховання та спорту, кандидат наук із фізичного виховання та спорту, доцент Романа Сіренко: «Традиційно щороку у вересні ми підсумовуємо спортивні здобутки студентів та їхніх наставників». Романа Романівна привітала переможців змагань і побажала «ще більших спортивних досягнень не тільки на всеукраїнському, але й на міжнародному рівнях» та закликала «не втрачати спортивного натхнення й бажання перемагати».

До привітань переможців спортивних змагань долучився проректор із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, який подякував спортсменам «за титанічну працю і високі досягнення», що помножують славу Львівського університету.

За вагомий внесок студентської молоді у розвиток фізичної культури та спорту, високі спортивні досягнення та підготовку кваліфікованих спортсменів Подяками Ректора Університету нагородили викладачів кафедри фізичного виховання та спорту: Ігоря Кукурудзяка, Святослава Поповича та Араза Тувакова.

Переможців спортивних змагань привітав голова профспілкового комітету студентів Університету Андрій Білинський та побажав молодим людям не зупинятися на досягнутому.

Голова Спортивного клубу Юрій Яремчук відзначив учасників Спартакіади Університету із 11-ти видів спорту. Переможцем у першій підгрупі стала команда географічного факультету і Тетяна Вітер, яка найкраще організувала спортивно-масову роботу. У другій підгрупі перше місце здобула команда геологічного факультету разом із Степаном Матулою.

Заступник начальника управління з питань фізичної культури Ярослав Гаврих нагородив кращих спортсменів-студентів грамотами Обласного управління комітету з питань фізичної культури та спорту «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед студентської молоді та активну участь у спортивних заходах» – Дарину Зевако (студентка факультету електроніки), Олександра Шайногу (студента факультету електроніки), Назарія Чигіня (студента механіко-математичний факультет), Романа Пелипця (студента факультету прикладної математики та інформатики), Тараса Миськіва (студента економічного факультету), Марту Дишковську (студентку біологічного факультету), Олексія Кізло (студента факультету прикладної математики та інформатики), Василя Пелипка (студента Правничого коледжу) та Ірину Козак (студентку економічного факультету).

Переможців спортивних змагань привітав голова студентського уряду Ярослав Ткач, висловивши подяку «студентам і викладачам за гідне представлення Університету на регіональних та всеукраїнському рівнях». А відтак, найкращим спортсменом у номінації «Особисте досягнення» серед чоловіків став Данило Кіндрись (факультет журналістики). Серед дівчат у цій номінації перемогу здобула Василина Кириченко (філософський факультет). Василина і Данило отримали грамоти Обласного управління комітету з питань фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту.

Завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Львівського університету Романа Сіренко відзначила студентів, які своїми досягненнями встановили спортивні й особисті рекорди. У номінації «Рекорд року» серед чоловіків переможцем став Юрій Крюков (факультет іноземних мов). Президент Львівської обласної федерації кіокушинкай-карате Олександр Король урочисто вручив Юрію Крюкову та Божені Паляниці чорні пояси, що засвідчує найвищий рівень майстерності наших студентів у кіокушинкай-карате.

У номінації «Рекорд року» перше місце серед дівчат впевнено посіла студентка біологічного факультету Ірина Черкас, а в номінації «Відкриття року» перемогу здобула студентка юридичного факультету Наталія Букса. Дівчата також отримали відзнаки Львівського обласного управління комітету з питань фізичної культури та спорту за активну участь у спортивних заходах.

Крім того, студенти, змагаючись, здобувають спортивні розряди і звання. Цьогоріч норматив майстра спорту України виконали Соломія Вольська (економічний факультет) та Володимир Левченко (економічний факультет).

З вітальним словом звернувся до учасників Свята спорту голова первинної профспілки працівників Університету Володимир Качмар. Володимир Михайлович відзначив високий рівень розвитку фізичного виховання у Львівському університеті й додав, що, «дивлячись на молодь, сповнену енергією, спортивного натхнення та здобутків, з’являється беззаперечна віра у краще та світле майбутнє».

«Наші спортсмени вважаються сильними конкурентами для багатьох ВНЗ Львівщини. Тож у номінації «Краща команда року з ігрових видів спорту», за результатами змагань Універсіади Львівщини 2014 року, беззаперечним лідером стала жіноча збірна команда Львівського університету з міні-футболу», – зауважила заступник завідувача кафедри з виховної роботи Лілія Левків.

Лілія Володимирівна також закцентувала увагу на тому, що Львівський університет у змаганнях «Універсіада Львівщини» із 37 видів спорту ввійшов до трійки найкращих вищих навчальних закладів Львівщини, посівши третє місце.

Подяки кафедри фізичного виховання та спорту за сумлінну працю на ниві фізичного виховання та спорту отримали кращі тренери 2014-2015 навчального року: майстер спорту, тренер з шахів Святослав Попович; майстер спорту, тренер з боротьби дзюдо та самбо Араз Туваков, тренер жіночої збірної команди Університету з волейболу Надія Лисак. Також подяки вручили викладачам кафедри, тренерам із веслування на байдарках – Володимирові Галевичу та Лесі Горловій, тренерові з фехтування Андрієві Бусолу і тренеру з паверліфтингу Ігорю Породьку. Нагороду отримали також доцент кафедри, майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України Юрій Яремчук, тренер із плавання, завідувач кафедри, доцент, кандидат у майстри спорту Романа Сіренко та старший викладач кафедри, кандидат у майстри спорту Тетяна Козакова.

До нагородження також запросили викладачів кафедри, чиї вихованці стали бронзовими призерами змагань серед студентів Львова – кандидата в майстри спорту, тренера з настільного тенісу Романа Бенцака; майстра спорту України, тренера з гирьового спорту та важкої атлетики Сергія Зубкова та майстра спорту України, тренера з бадмінтону та спортивного орієнтування Віру Мудру.

Представник Федерації міні-футболу Львівщини Богдан Мелех, зауважив, що «з 1982 року вперше у Львівському університеті, Львові та на Західній Україні почав розвиватися футзал. А сьогодні його активно й результативно продовжує Романа Сіренко». Романа Романівна отримала нагороду за активну пропаганду та розвиток міні-футболу серед студентської молоді.

За результатами Спартакіади серед працівників Університету, які змагалися у п’яти видах спорту: міні-футбол, плавання, настільний теніс, бадмінтон і шахи, у загальнокомандному підрахунку перемогу здобули відразу два факультети, які набрали однакову суму балів, – це колективи викладачів механіко-математичного та біологічного факультетів. Третє місце у змаганнях Спартакіади серед працівників Університету виборола команда географічного факультету.

Також відзнаки за спортивну активність отримали директор Астрономічної обсерваторії Університету Богдан Новосядлий і професор кафедри теоретичної фізики, член-кореспондент Академії наук України Юрій Головач, завідувач відділу культурно-просвітницької роботи Наукової бібліотеки Роман Лаврентій і завідувач сектору бібліології Наукової бібліотеки Ігор Петрій.

Грамотами Львівського обласного управління з питань фізичної культури і спорту також нагородили Святослава Поповича, Степана Матулу та Роману Сіренко.

Від імені Голови Федерації плавання Львівської області Андріана Гутника спортсменів привітала відповідальний секретар Федерації Наталія Якиляшек й нагородила старшого викладача кафедри, кандидата в майстри спорту з плавання Тетяну Козакову.

Спортивний вечір продовжили студенти, які продемонстрували свою майстерність із художньої гімнастики, танців, гімнастики та акробатики.

Світлини: Уляни Севастьянів Більше фото