Львівський національний університет імені Івана франка
Корнельський університет, США

Симпозіум з міжнародною участю “Сталі підходи до підвищення врожайності та харчової цінності пшениці”

Львів (Україна), 27 червня,  2018

Зібрання досвідчених і молодих науковців, яке відбуватиметься завдяки фінансовій підтримці Фонду цивільних досліджень і розвитку США (CRDF Global), присвячене теоретичним і практичним аспектам формування якісних показників зерна пшениці, важливих для повноцінного харчування людини. Програма Симпозіуму передбачає роботу в кількох напрямках:

• Підходи до підвищення врожайності та харчової цінності пшениці
  • Дефіцит мікроелементів як обмежувальний чинник у формуванні продуктивності пшениці
  • Збільшення вмісту мінеральних мікроелементів у зерні шляхом біофортифікації
  • Brachypodium як модель для вивчення поглинання та доставки мінеральних речовин до репродуктивних органів пшениці

До участі в роботі конференції зголосилося близько 60 учасників із провідних установ України, США, Швеції.

Передбачається, що у конференції візьмуть участь представники провідних науково-дослідних установ України НАН України та Української аграрної АН, в об`єктиві досліджень яких біологія рослин.

Одноденний симпозіум відбудеться 27 червня 2018 року в Читальній залі Наукової актовій залі Львівського університету, початок о 10.00. Із доповідями виступлять професор Корнельського університету (США), один із найцитованіших у світі науковців 2017 року за версією Reuters та Clarivate Analytics Mark Sorrels, доктор біологічних наук, член-кореспондент НАН України Валентин Швартау (Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, професор Корнельського університету (США), випускниця кафедри фізіології та екології рослин Олена Ватаманюк. завідувачка лабораторії ярої пшениці Миронівського інституту пшениці ім. В.М.Ремесла, НААН, канд. наук Світлана Хоменко  та інші.

Детально з програмою Симпозіуму можна ознайомитися тут

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ !!!