Таємниці акторської майстерності Ігоря Циганика

Заслужений журналіст України, спортивний коментатор, ведучий телепередачі «Про футбол» («2+2») Ігор Циганик 12 лютого 2016 року зустрівся зі студентами факультету культури і мистецтв та факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Ми раді вітати в нас на факультеті одного із найбільш харизматичних сучасних українських спортивних журналістів – випускника Університету Ігоря Циганика», – відкрив зустріч декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний.

Роман Олексійович висловив сподівання, що такі зустрічі мають стати підставою для усвідомленого формування поняття українського спортивного телепродукту як явища сучасної культури.

У ході активної і невимушеної розмови зі студентами Ігор Циганик поділився цікавими спогадами про своє становлення як спортивного коментатора і телеведучого, розкрив власні таємниці акторської майстерності, окреслив етапи формування спортивних програм на українському телебаченні впродовж 2000-2016 років.

Ігор Циганик високо оцінив рівень випускників факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, відзначив їхні переваги серед столичних журналістів і розповів про можливості реалізації у професії: «Ти – особистість, ти маєш свою точку зору і якщо ти правий, то маєш відстоювати це до кінця – саме це й дав мені факультет журналістики».

Жваве обговорення велось довкола телепередачі «Про футбол» на каналі «2+2». Ігор Циганик зазначив: «Автор ідеї програми запропонував мені роль ведучого, який мав бути постійним каталізатором конфлікту в ефірі, і мені вдалося це зробити».

Під час зустрічі з відомим журналістом студенти отримали цікавий досвід: актори й театрознавці зробили спостереження за рисами його акторської майстерності, а журналісти спробували осягнути «формулу» бачення журналістики від Ігоря Циганика.

Світлини: Олександри Чури Більше фото