Триває онлайн-фотовиставка студентів Університету

На географічному факультеті Львівського університету у форматі онлайн-виставки підбили підсумки дисципліни вільного вибору студента (ДВВС) «Цифрова фотографія». Програма із освоєння азів фотомистецтва функціонує на кафедрі ґрунтознавства і географії ґрунтів, проте долучилися до курсу студенти більшості факультетів Львівського університету.

Незважаючи на умови дистанційного навчання, понад 70 студентів Університету під керівництвом доцента Олексія Телегуза знайомилися з принципами дії фотоапарата, аналізували типові помилки фотоаматорів, дізнавалися про теоретичні «закони» ідеального кадру та безпосередньо втілювали свої креативні ідеї на практиці.

Організатори фотовиставки зазначають, що «в процесі навчання студенти ознайомилися з різноманітною фотоапаратурою та обладнанням, історією розвитку фотомистецтва, основами композиції та жанрами фотографії та самостійно вдосконалювали зображення за допомогою графічних редакторів». Проте основний акцент у процесі опанування фотомистецтва  припадав власне на практику створення світлини. А відтак, студенти готували свої роботи у жанрах «репортаж», «натюрморт», «макро», «портрет» та «пейзаж». Найкращі результати напрацювань молоді представлені на онлайн-фотовиставці, яку можна побачити на сайті географічного факультету.

Додамо, що автори фоторобіт із ентузіазмом сприйняли ідею онлайн-виставки та можливість представити свої роботи ширшому загалу поціновувачів мистецтва.

Організатори ж запевняють, що фотовиставка стане щорічною традицією Університету, адже на наступний навчальний рік на ДВВС «Цифрова фотографія» записалися понад 150 представників різних факультетів ЛНУ ім. Івана Франка.