У День Гідності та Свободи у Львівському університеті презентували інсталяцію

Студентка ІV курсу кафедри дизайну та інтер’єру Львівської національної академії мистецтв Дар’я Вострес створила інсталяцію, яку 21 листопада 2016 року презентували у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Виставка приурочена до Дня Гідності та Свободи та є символічним нагадуванням про події 2013 року, про прагнення та надії українського суспільства на європейське майбутнє нашої держави.

Перша презентація виставки відбулась у Львівському університеті не випадково, адже саме студенти ЛНУ ім. Івана Франка були одними з перших, хто вийшов на Майдан у Львові, аби обстояти євроінтеграційні прагнення українців.

Лейтмотивом виставки стали слова Левка Лук’яненка «Координація зусиль кожного проти московського агресора».  Банери, які входять до складу експозиції, під назвами «Будівельники України готові звести «Велику Українську Стіну» і «Мільйони рук з бруківкою сильніші від однієї руки диктатора на ядерній кнопці» містять дописи й автографи відомих людей, а також представників різних національностей.

Третій банер – лише в проекті й буде присвячений об’єднанню зусиль освітян. Право першого підпису організатори виставки надали Львівському національному університету імені Івана Франка.

«Закликаємо все свідоме українство взяти діяльну участь у державотворенні – гідно і чесно!» – йдеться у зверненні університетської спільноти.

Запрошуємо всіх зацікавлених оглянути виставку! Експозиція триматиме до 28 листопада 2016 року. Надалі інсталяцію експонуватимуть і в інших вишах Львова.