У Львівському університеті нагородили лауреатів Премії «За інноваційне використання цифрових інструментів/ресурсів у навчальному процесі»

19 жовтня 2020 року відбулося нагородження лауреатів Премії «За інноваційне використання цифрових інструментів/ресурсів у навчальному процесі». Конкурс на визначення викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка, які найактивніше впроваджують у навчальний процес цифрові інструменти та ресурси, відбувався  за підтримки німецько-українського проєкту «Learnopolis».

Переможців конкурсу ще у серпні обирали студенти шляхом таємного голосування за допомогою спеціальної форми. Згідно з умовами конкурсу, студенти оцінювали проєкти, які під час фінального етапу представляли викладачі, за 5-бальною шкалою відповідно до таких пунктів:

  • проєкт (курс) демонструє інноваційне використання цифрових ресурсів у навчальному процесі;
  • навчальний проєкт (курс) є логічним, дидактично обґрунтованим;
  • вибір цифрових інструментів не є випадковим, а підпорядкований конкретній меті;
  • у реалізації цього проєкту студент/студентка є активним учасником навчального процесу;
  • проєкт є цікавим, креативним, відповідає засадам сучасної освіти і гідний подальшої реалізації у навчальному процесі.

Відтак, третє місце посів проєкт асистента кафедри початкової та дошкільної освіти Ігоря Бущака, на другій сходинці – робота доцентки кафедри світової літератури Діани Мельник, а переможне перше місце виборов проєкт доцента кафедри конституційного права Віталія Чорненького.

Крім лауреатів премії, дипломами відзначили також інших фіналістів конкурсу – викладачів Університету, які успішно упроваджують у навчальний процес найновітніші цифрові інструменти.

Під час вручення дипломів проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Університету Віталій Кухарський зазначив, що Премія «За інноваційне використання цифрових інструментів/ресурсів у навчальному процесі» у контексті сучасних викликів для освіти є вкрай важливою. «Переконаний, що ця премія буде ще одним поштовхом до розвитку цифрових компетенцій у Львівському університеті. Саме від нас залежить те, наскільки швидко розвиватимуться інноваційні технології цифрового навчання у нашому Університеті і мені надзвичайно приємно, що поступ у цій сфері справді є», – висловив переконання Віталій Кухарський.

Нагадаємо, що відповідно до Положення про преміювання науково-педагогічних працівників за впровадження та використання інноваційних технологій в навчальному процесі, усі троє переможців отримають фінансову винагороду.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото