У Львівському університеті розпочався прийом заяв для вступу на бакалаврат

Сьогодні, 13 серпня, стартував прийом заяв від абітурієнтів, які планують навчатися у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Зважаючи на особливості цьогорічної вступної кампанії, прийом заяв триватиме до 22 серпня, а рекомендації щодо зарахування на бюджет будуть оприлюднені до 27 серпня. До 31 серпня вступники подаватимуть (надсилатимуть) у Приймальну комісію оригінали документів, і у випадку виконання вимог до зарахування вже 5 вересня статус електронних заяв повинен змінитися на «Включено до наказу».

Цьогорічні вступники, які подають заяви до закладу вищої освіти в електронній формі, повинні у своєму електронному кабінеті вказати адресу чинної електронної пошти, яка власне й буде логіном для входу до особистого кабінету; пароль для входу до кабінету; номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО; серію та номер документа про повну загальну середню освіту; середній бал додатка до вказаного документа. Реєстрація електронних кабінетів відбувається на електронному ресурсі https://ez.osvitavsim.org.ua/.

Задля того, аби вступна кампанія була максимально зрозумілою та доступною,  а в абітурієнтів не виникало жодних перешкод на шляху до вступу в омріяний заклад вищої освіти, в Університеті традиційно діють консультаційні центри для надання допомоги при поданні заяв в електронній формі.

Львівський національний університет імені Івана Франка завжди користувався і продовжує користуватися популярністю серед вступників. Наочним підтвердженням цього є те, що Львівський університет упродовж останніх років входить у трійку лідерів серед українських ЗВО за кількістю поданих заяв абітурієнтів. І це не єдиний рейтинг, де Університет впевнено утримує лідерські позиції! ЛНУ ім. Івана Франка входить у першу трійку університетів України за рівнем цитованості у наукометричній базі даних Scopus та у першу трійку серед українських університетів у міжнародному рейтингу World Universities Web Ranking.

Окрім того, відповідно до результатів цьогорічного Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України Львівський національний університет імені Івана Франка входить у п’ятірку найкращих, посідаючи четверте місце. Це не єдина перемога Університету, адже ЛНУ ім. Івана Франка також входить у трійку найкращих класичних університетів України. Ба більше, саме Львівський національний університет імені Івана Франка визнано найкращим закладом вищої освіти Західного регіону. Це ще раз підтверджує той факт, що навчатися в ЛНУ ім. Івана Франка престижно і дуже цікаво! Саме тому чимало цьогорічних абітурієнтів вже визначилися – вступатимуть до Львівського національного університету імені Івана Франка!

Випускниця Класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка Вікторія Хромчак зізнається, що хоче стати студенткою біологічного факультету: «Біологія – це наука майбутнього і я дуже хочу успішно реалізувати свій потенціал саме у цій сфері. Якщо конкретніше, то мене цікавлять молекулярна біологія, генетика та ембріологія. Це саме ті галузі, які стрімко розвиваються у наукових центрах всього світу. І я знаю, що багато випускників Львівського національного університету імені Івана Франка зараз працюють у цих напрямках. Тож, я вирішила, що теж хочу стати студенткою біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Безумовно, на мій вибір вплинуло чимало факторів: і високий рейтинг цього ЗВО, і позитивні відгуки та рекомендації. Також мої батьки свого часу здобули освіту у Львівському університеті. Тож, тепер – моя черга»!

Випускник Чернігівського колегіуму №11 Михайло Скиба планує вступати на факультет іноземних мов, адже понад усе любить мови і роботу з текстом: «Однією з основних причин того, чому я хочу навчатися у Львівському національному університеті імені Івана Франка, є культурне середовище та атмосфера патріотизму, які панують у цьому ЗВО. Я хочу здобути освіту і розпочати свій професійних шлях там, де процвітає українська мова. Гадаю, Львів – якнайкраще для цього пасує, а ЛНУ ім. Івана Франка, на мою думку, – основний заклад вищої освіти міста Лева. Я мрію вступити на факультет іноземних мов Львівського університету, адже за останні роки навчання у школі зрозумів, що найбільше мені подобається робота з текстом та вивчення мов».

До слова, цьогоріч Львівський університет пропонує вступникам навчання на 19 факультетах й у 2 фахових коледжах https://admission.lnu.edu.ua/.

Детальну інформацію про перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання, перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО, вступних іспитів, творчих конкурсів можна знайти на сайті Університету у розділі «Вступна кампанія» і Правилах прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка, які доступні за посиланням.

Щиро вітаємо усіх із офіційним початком Вступної кампанії і запрошуємо на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка!