У Львівському університеті стартували міжнародні конференції з прикладної математики та системного аналізу

24 вересня 2019 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття та спільне пленарне засідання двох міжнародних конференцій – «Проблеми прийняття рішень в умовах невизначеності» та «Сучасні проблеми прикладної математики та інформатики». Організаторами наукових форумів є факультет прикладної математики та інформатики Львівського університету та факультет комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно із Національною академією наук вищої школи України, Європейським освітнім центром Грузії, Венчурним Фондом «Noosphere» та за підтримки фірм «SoftServe» і «Stepico».

Окрім українських вчених, у конференціях беруть участь науковці із Грузії, Чехії, Туреччини, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Польщі, Іспанії та Азербайджану.

Під час урочистого відкриття проректор з наукової роботи Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський привітав учасників заходу та побажав їм плідної роботи.

Приємною миттєвістю церемонії урочистого відкриття наукових зібрань було те, що президент Академії наук вищої школи України Олександр Наконечний вручив багаторічному декану факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. Івана Франка, завідувачу кафедри прикладної математики, Заслуженому професору Університету, академіку АН ВШ України, Заслуженому працівнику освіти України Савулі Яремі Григоровичу Орден князя Ярослава Мудрого та медаль «25 років Академії наук вищої школи України».

Надалі відбулося спільне пленарне засідання, під час якого учасники обговорили сучасні проблеми прикладної математики та системного аналізу.

Детальніше із програмами конференцій можна ознайомити за посиланнями:

Світлини: Христини Борсук Більше фото