У Львівському університеті відбувся концерт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»

25 вересня 2019 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся концерт знаного в Україні та світі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». Мистецький захід відбувся за ініціативи організаторів ХIV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук, яка розпочала роботу 23 вересня в Університеті. А відтак, насолодитися найкращими взірцями високого музичного мистецтва мали нагоду не лише студенти та працівники Університету, а й знані іноземні вчені.

Під керівництвом  народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв, художнього керівника та головного диригента Сергія Бурка та керівника-концертмейстера, заслуженого артиста України Володимира Дуди  оркестр «Віртуози Львова» уже багато років має статус одного із найелітарніших колективів нашої країни, що здійснює свою просвітницько-культурну діяльність і далеко за межами України. Манера гри «віртуозів» – це музична витонченість та безкінечний емоційний потік у поєднанні із стриманою сценічною елегантністю.

Під час виступу у Львівському університеті репертуар колективу складався із найвідоміших творів європейських та українських композиторів. Зокрема, прозвучали «Симфонія соль мажор в трьох частинах» Антоніо Вівальді, музична композиція «Бразильський скрипаль», композиція Якоба Гаде «Ревність» (соло в оркестрі: Володимир Дуда, Жанна Бервецька, Володимир Бойчук, Микола Околович), «Полька Trig-Trag» Йоганна Штрауса, «Свято скрипок» Мирослава Скорика  та інші відомі світові композиції.

Музичне дійство викликало щире захоплення у слухачів, а отже й вдячні овації від усіх присутніх в Актовій залі Львівського університету.

Світлини: Олега Вівчарика та Віри Карпінської Більше фото