У Львівському університеті відкрили Ресурсний центр англомовної магістерської програми «Балто-Чорноморські регіональні студії»

9 вересня 2019 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося відкриття Ресурсного центру англомовної магістерської програми «Балто-Чорноморські регіональні студії». Участь в урочистому відкритті взяла проректор з науково-педагогічної  роботи та міжнародної співпраці Львівського університету Софія Лобозинська, адміністрація факультету міжнародних відносин, студенти, викладачі та гості з-за кордону.

Нова англомовна магістерська програма розроблена в рамках проекту Еразмус+ KA2 – розвиток потенціалу вищої освіти «Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок» у партнерстві з університетами Європейського Союзу й України:  Тартуським університетом (Естонія); Лундським університетом (Швеція); Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Польща); Університетом Вітаутаса Великого (Литва) та  Маріупольським державним університетом. Програма  орієнтована як на українських, так і на іноземних студентів, чиї академічні інтереси або практична діяльність тісно пов’язані з Балтійським та Чорноморським регіонами. Впровадження магістерської програми дозволить започаткувати комплексне вивчення Балто-Чорноморського регіону, його історичного, політичного, соціально-економічного та культурного розвитку.

Під час урочистого відкриття проректор Софія Лобозинська наголосила на необхідності збільшення кількості англомовних магістерських програм, а в подальшому й упровадження англомовних бакалаврських програм. Декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол Маркіян Мальський зазначив, що сучасному фахівцеві у сфері міжнародних відносин надзвичайно важливо знати не лише економічні та політичні складові європейської інтеграції, а й бути активним учасником регіональних інтеграційних процесів.

З вітальним словом до студентів магістерської програми та викладачів факультету  також звернулися запрошені гості з європейських університетів –  проф.  Міндаугас Юркінас з Університету Вітаутаса Великого (Литва) та Світлана Льнявський з Лундського університету (Швеція).

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото