У Львівському університеті розпочалась Міжнародна наукова конференція «Молодь і поступ біології»

25 квітня 2017 року в Актовій залі Львівського університету відбулось відкриття XIII Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «Молодь і поступ біології», організаторами якої є біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка й Інститут біології та охорони середовища Поморської Академії в Слупську. Основна мета конференції – сприяння активному спілкуванню обдарованої молоді, яка працює над розвитком біологічної науки.

Привітав учасників конференції декан біологічного факультету Ігор Хамар, який наголосив, що ситуація, яка зараз склалась у світі повинна стимулювати молодих вчених до активного заняття наукою, адже саме наукові дослідження є передумовою успішного розвитку суспільства.

Проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський закцентував увагу на важливості неперервного наукового досвіду та розвитку біологічної науки в Університеті.

«Біологія – динамічна наука, що постійно реагує на виклики, які ставлять перед людством природа та новітні технології. Ця наука також тісно переплелась з хімією, фізикою, геологією та медициною», – зазначив Роман Євгенович, додавши, що широкий спектр біології відображений у тематиці конференції й охоплює біохімію, ботаніку, індукцію рослин, екологію, генетику, біотехнологію, мікробіологію, вірусологію, імунологію, молекулярну та клітинну біологію, фізіологію людини і тварин, біомедицину.

Окрім того, професор Роман Гладишевський відзначив високий рівень досліджень вчених біологічного факультету і заохотив студентів робити свій внесок у процес інтеграції України у Європейську спільноту, зокрема, через програму «Горизонт 2020», яка передбачає фінансування, підтримку і практичне застосування результатів наукових досліджень.

Під час пленарного засідання учасники конференції заслухали наукові доповіді щодо актуальних питань медицини, ботаніки, зоології, мікробіології та інших галузей науки, які безпосередньо стосуються тематики конференції.

Додамо, що в рамках наукового зібрання упродовж 25-27 квітня 2017 року молоді науковці презентуватимуть усні та стендові доповіді у секціях:  «Ботаніка та інтродукція рослин», «Екологія», «Біофізика», «Фізіологія людини і тварин, біомедицина», «Мікробіологія, вірусологія та імунологія», «Біохімія», «Генетика та біотехнологія», «Зоологія», «Фізіологія рослин», «Молекулярна та клітинна біологія».

Світлини: Олега Вівчарика та Олександри Чури Більше фото