У Львівському університеті відбувся Форум кар’єри

30 березня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка за підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників відбулися Форум кар’єри та Ярмарок вакансій. Заходи об’єднали представників близько 40 компаній, зацікавлених у підборі висококваліфікованих працівників і студентів Львівського університету, які мають бажання працювати та розвиватися.

Під час офіційного відкриття Форуму Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник зазначив, у сучасному світі і молоді, і компаніям, і університетам надзвичайно важливо уміти реагувати на виклики часу.

«Університет – це наукова установа, яка зберігає свої найкращі традиції й водночас розвивається, враховуючи нові завдання, які ставить перед освітою і наукою сучасний світ. А відтак, Львівський університет намагається максимально відповідати найвищим критеріям підготовки студенів до професійної діяльності», – зазначив Володимир Петрович.

Окрім того, Ректор Університету подякував організаторам заходу й усім компаніям, які зголосилися взяти у ньому активну участь, висловивши переконання, що такі заходи сприяють підготовці студентів до конкурентних умов ринку праці.

Під час свого виступу в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук порекомендувала учасникам Форуму кар’єри використовувати усі шанси, які надає Університет, аби покращити рівень особистих та професійних навик. «Навіть якщо у вас немає досвіду, але ви є хорошим фахівцем, ви легко знайдете роботу», – переконана Оксана Степанівна.

«Приємно, що сьогодні студенти Львівського університету мають можливість поспілкуватись з роботодавцями, випробувати себе та визначитись із пріоритетами на майбутнє», – зазначив під час відкриття директор Львівського міського центру зайнятості Олег Рісний.

Президент Асоціації роботодавців Львівської області Зиновій Бермес акцентував увагу на важливості працевлаштування молоді в саме Україні. «Сьогодні багато студентів виїжджають працювати за кордон. Наше завдання – змінити ситуацію. Настав час динамічних перетворень і, зокрема, студенти повинні брати у них активну участь», – наголосив Зиновій Бермес.

Людмила Левицька, начальник відділу навчання, стажування та практики управління персоналом Львівської міської ради продовжила думку щодо важливості сучасного покоління для розвитку Української держави, стверджуючи, що молодь – теперішній рушій змін та джерело успішних ідей. Також вона запросила студентів взяти участь у програмах стажування, які організовує ЛМР – «Перший кар’єрний крок» та «Lviv Young Project».

Начальник відділу кадрового та організаційного забезпечення Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Леся Саврук розповіла про переваги, які мають працівники державних установ та можливість вільного перегляду вакансій, розміщених на сайті департаменту. «Якщо у вас є бажання працювати – ми допоможемо знайти будь-яку вакансію»,- уточнила Леся Саврук.

Після урочистого відкриття партнери Форуму кар’єри представили учасникам презентації про свої компанії. Зокрема, про специфіку роботи, можливості та досягнення, а також про перспективи майбутнього працевлаштування розповіли представники міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії «Nexia DK», сервісного центру міжнародної компанії «Nestle Business Service Lviv», глобальної ІТ-компанії з українським корінням «SoftServe», підприємства з іноземними інвестиціями «BritishAmericanTobacco», глобального розробника інформаційних систем «Comarch» та міжнародної телекомунікаційної компанії «Vodafone».

Під час Ярмарку вакансій, який відбувся у холі Університету потенційні роботодавці упродовж дня представляли свої компанії усім гостям Форуму, безпосередньо спілкувалися зі студентами та викладачами, інформували про можливості працевлаштування та переглядали резюме претендентів на вакантні посади.

Окрім того, провідні компанії презентували програми стажувань та практик, як один із найкращих способів здобуття практичного досвіду .

Керівник Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Університету Ірина Сновидович зазначає, що основною метою проведення заходу є сприяння професійному становленню та посилення практичної складової підготовки студентів. Зокрема, за словами організаторів, цього можна досягти шляхом формування актуальних для ринку праці компетенцій та поглиблення контактів із бізнесом.

Завершальним етапом Форуму кар’єри-2017 став розіграш цінних тематичних подарунків для зареєстрованих учасників, які виконали всі умови конкурсу, організованого у соціальній мережі Facebook.

Також додамо, що цього року Форум кар’єри активно підтримали студенти кафедри менеджменту економічного факультету Львівського університету, які під керівництвом доцента Маріанни Кохан сприяли створенню максимально комфортних умов проведення заходу.