У Львівському університеті відкрили сучасну мультимедійну лабораторію

13 липня 2018 року на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття аудиторії, обладнаної найсучаснішими технічними засобами для навчання студентів. Зокрема, мультимедійну лабораторію обладнали інтерактивною дошкою та понад 20-ма сучасними комп’ютерами, які укомплектували відповідним програмним забезпеченням й технічними засобами, що допомагатимуть молоді активніше опановувати іноземні мови й навчатися відповідно до найновіших освітніх потреб.

Проект реалізували завдяки фінансовій підтримці Посольства Болгарії в Україні.

Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Університету Віталій Кухарський під час церемонії відкриття наголосив на важливій складовій співпраці з Посольством Болгарії в Україні – на інвестуванні в освіту та сприяння в організації матеріального забезпечення навчального процесу. Аудиторія стала уже другою сучасною лабораторією, яку цьогоріч відкрили в Університеті (у травні відбулося урочисте відкриття Лабораторії інновацій  корпорації SoftServe).

Привітав присутніх з відкриттям комп’ютерного класу в рік відзначення сорокаліття болгаристики у Львівському університеті декан філологічного факультету  Святослав Пилипчук. За його словами, ця подія лише підтверджує міцність «золотих мостів порозуміння між народами», про що колись говорив Іван Франко.

Віце-консул Болгарії у Львові Михайло Гук окреслив освітні проекти українсько-болгарської співпраці, зокрема відкриття у Львові недільної болгарської школи та реалізацію угод з університетами Болгарії, метою яких є навчання там українських студентів.

До привітань долучилася Алла Татаренко, завідувач кафедри слов’янської філології імені Іларіона Свєнціцького, а також Ольга Албул, доцент-болгарист цієї ж кафедри. Висловила подяку представникам Болгарії в Україні за підтримку і сприяння участі студентів у міжнародних  навчальних програмах студентка ІІІ курсу спеціалізації «болгарська мова та література» Наталя Лукавська, яка нещодавно повернулася з навчання у Болгарії за програмою обміну.

Третій секретар Посольства Болгарії в Україні Єлена Слатинска-Ованезова  подякувала присутнім за увагу до Болгарії, її мови та культури, а також відзначила високий рівень володіння болгарською мовою студентів та викладачів Львівського університету.