У Педагогічному коледжі відбувся обласний етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

26 листопада 2016 року в Педагогічному коледжі ЛНУ ім. Івана Франка відбувся обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь студенти і курсанти вищих навчальних закладів Львівщини.

Відкрила конкурс голова методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Ірина Дика та кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти ЛОІППО  Валентина Прокіп, які побажали учасникам якнайкраще продемонструвати свої знання. Про Педагогічний коледж, його історію та досягнення усім учасникам розповіла заступник директора  з навчально-виховної роботи Марія Дяків.

26 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні. А тому студенти та викладачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять  жертв однієї з найжорстокіших трагедій в історії України та світу – Голодомору 1932-1933 років.

Після офіційного відкриття конкурсу методист Романа Михайлишин провела екскурсію Музеєм історії і розвитку Педколеджу.

Загалом у Львівському обласному етапі конкурсу взяли участь понад 80 студентів та курсантів – переможців І етапу. Основною метою Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка є формування національного характеру у молоді, розвиток творчого потенціалу особистості, підвищення рівня знань з української мови і літератури, а також вивчення та популяризація творчості Тараса Шевченка.

Світлини: Володимира Крука Більше фото