19 травня 2016 року в  Будинку Вчених відбудеться наукова конференція, приурочена  100-ій річниці участі турецького війська в бойових діях у Галичині 1916-1917 років.

У конференції візьмуть участь науковці Львівського національного університету імені Івана Франка.

Модератор конференції –  декан історичного факультету, професор Львівського національного університету імені Івана Франка Роман  Шуст.

Відкриють пленарне засідання конференції Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег  Синютка та заступник Міністра культури і туризму Туреччини Хюсеїн Яйман.

З науковими доповідями виступлять: Посол Республіки Туреччина у Києві Йонет Джан Тезель, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Козицький, полковник у відставці, заступник головного редактора Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя» Михайло  Слободянюк, заступник головного редактора Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя» Олександр Дєдик.

Програма конференції