«Україна починається з тебе» (творчий вечір Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 46  ім.  В.Чорновола)

15 грудня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся творчий вечір Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 46 з поглибленим вивченням англійської мови ім. В. Чорновола «Україна починається з тебе».  Захід присвятили 80-річчю від дня народження видатного політика, громадського діяча Героя України В’ячеслава Чорновола.

Під час заходу учні навчального закладу представили присутнім широкий спектр свого таланту, майстерно виконуючи пісенні, танцювальні і навіть гімнастичні номери. Виступи молоді були помережені відеороликами, які показували найбільш віхові періоди життя В’ячеслава Чорновола, а відтак,  дозоляли присутнім сповна пройнятися духовною силою видатного українського суспільно-політичного діяча.

Окрему увагу організатори творчого вечора присвятили сучасному розвитку школи і її випускникам, зокрема, згадавши про всесвітньо відомого українського оперного співака Василя Сліпака, який віддав своє життя 2016 року, обстоюючи територіальну цілісність нашої держави.

Талановитість молоді, майстерно складений сценарій свята і натхненно-позитивна атмосфера вечора, яку створили його безпосередні учасники й усі присутні, яскраво засвідчили, що Україна починається з кожного з нас… з нашого вміння шанувати минуле і готовності творити власне майбутнє.