Університет прощається з Ректором, професором Іваном Вакарчуком

Академічна спільнота Львівського університету та громадськість міста проводжають в останню дорогу багаторічного Ректора (1990-2007; 2010-2013) і Заслуженого професора Університету, Міністра освіти і науки України (2007-2010), Героя України, професора Івана Вакарчука, який відійшов у вічність 4 квітня 2020 року.

Упродовж цих днів усі охочі запалюють лампадки і приносять квіти до головного корпусу Львівського університету, віддаючи у такий спосіб останню шану Іванові Олександровичу.

Церемонія прощання з Героєм України відбулася сьогодні, 5 квітня, у Свято-Покровському храмі м. Львова. На прохання родини, у храмі змогли бути присутніми лише родичі та найближчі колеги Івана Вакарчука. Декілька тисяч людей переглядали онлайн-трансляцію.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото