Університет став координатором проєкту Програми Erasmus+ KA2: CBHE Розвиток потенціалу вищої освіти

Львівський національний університет імені Івана Франка вперше став координатором проєкту Програми Erasmus+ KA2: CBHE Розвиток потенціалу вищої освіти.

Партнерами проєкту є як українські вищі навчальні заклади, так і закордонні, зокрема Литва, Німеччина, Франція та Польща.

Проєкт має на меті конкретні цілі:

1. Демонополізування формальних систем професійного розвитку та сертифікації викладачів університетів шляхом створення чотирьох незалежних Національних центрів педагогічної майстерності та десяти їхніх філій, які будуть об’єднані в мережу та зосередяться на підвищенні якості викладання в університетах.

2. Впровадження програм сертифікації викладачів університетів на основі європейських передових практик та освітніх інновацій для забезпечення досконалості викладання;

3. Розроблення та тестування нової навчальної програми з викладацької майстерності, включаючи навчальні курси на MOOC, що передбачатимуть професійну сертифікацію викладачів університетів.

Тривалість проєкту становить два роки, бюджет складає понад 800 000 євро. Нагадаємо, що Erasmus+ ПРОЄКТИ З РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ – це проєкти міжнародної співпраці на основі багатосторонніх партнерств переважно між закладами вищої освіти, що передбачають обмін досвідом і кращими практиками різних країн світу з метою підтримки реформ задля підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти у всьому світі.