Університетська спільнота долучилась до акції публічного виконання Державного Гімну України

Ректор, студенти та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в урочистостях з нагоди 153-ої річниці від дня першого публічного виконання Державного Гімну України.

Під час акції на площі Ринок, перед входом в міську Ратушу, студенти, учні, представники місцевої влади та громадськості спільно виконали Гімн України і розгорнули синьо-жовтий прапор, довжиною 18 метрів.

Учасників акції привітали заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, міський голова Львова Андрій Садовий і ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

Світлини: Олега Вівчарика, Олександра Лавриновича і Павла Паламарчука Більше фото