Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам факультету міжнародних відносин

10 липня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів про вищу освіту випускникам факультету міжнародних відносин. Після спільного виконання Гімну України учасники заходу вшанували хвилиною мовчання військових, які віддали своє життя під час антитерористичної операції на Сході України.

«Ми докладали усіх зусиль, щоб ви стали висококваліфікованими фахівцями своєї справи. Звісно, що не кожен з вас працюватиме у зовнішньополітичній службі України, але я вірю, що усі ви завжди будете пам’ятати, що є випускниками факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка і гідно представлятимете наш факультет, Університет й Україну у світі», – звернувся до випускників заступник декана Ігор Бик.

Ігор Степанович наголосив, що саме від нинішніх випускників залежить подальша доля нашої країни: «Сьогодні Україна має унікальний шанс – подолавши усі складні випробування, стати успішною, демократичною країною, у якій комфортно жити, у яку хочеться повертатися. І те чи використаємо ми цей шанс залежить саме від вас і вашої праці».

Окрім того, Ігор Бик наголосив, що випускники факультету міжнародних відносин займають ключові посади в органах державної влади і представництвах України у світі. Зокрема, серед вихованців факультету є міністри і заступники міністрів, надзвичайні і повноважні посли України у світі, директори департаментів Міністерства закордонних справ та інших міністерств, відповідальні працівники міністерств.

«Сьогодні у кожному посольстві чи консульстві України у Європі працюють наші випускники», – додав заступник декана.

Також до вітальних слів долучилися завідувач кафедри європейського права, заступник декана Михайло Микієвич, завідувач кафедри країнознавства і міжнародного туризму Наталія Антонюк, завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Юрій Присяжнюк та завідувач кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів Юрій Біленко.

Висловивши подяку викладачам, адміністрації Університету і батькам, від імені випускників привітала колег магістр міжнародного права, відмінниця навчання Ольга Романишин: «Щиро сподіваюся, що у майбутньому на нас чекають не менш насичені, яскраві і цікаві роки! Дякую усім викладачам за знання і підтримку, яку вони надавали нам упродовж усіх цих років».

Справжнім подарунком для випускників стали світові шедеври класичної музики в неперевершеному виконанні струнного квартету, а також виступи представників факультету – студентки Інни Короленко та випускника Блеза Малаби.