Урочиста зустріч Ректора Володимира Мельника зі студентами

8 жовтня 2015 року в Актовій залі відбулась урочиста зустріч Ректора Університету, професора Володимира Мельника зі студентами. Володимир Петрович привітав присутніх із прийдешнім Днем Університету й зазначив, що «особистісні якості та риси кожного студента, його досягнення та успіхи в поєднанні з науковою діяльністю та напрацюваннями викладачів творять традиції Університету, його європейський профіль». Звертаючись до студентів, Ректор також наголосив: «Коли ви відчуваєте, що ви тут за покликом, коли Університет є для вас тим середовищем, де панують людські духовні цінності, – значить виш заслуговує бути місцем, де формується ваша особистість».

Говорячи про актуальні проблеми та виклики, які стоять сьогодні і перед вищою освітою в цілому, і перед Львівським університетом зокрема, Володимир Петрович зауважив, що академічній спільноті потрібно далі активно працювати над покращанням якості навчання й забезпечити механізм встановлення критеріїв його оцінювання. Також, на переконання Ректора, потрібно покращувати ефективність навчального процесу. Першочерговими завданнями на сьогодні, за словами Володимира Петровича, є виготовлення студентських квитків і проведення ремонтних робіт.

Під час зустрічі зі студентами з нагоди відзначення Дня Університету Ректор нагородив грамотами 8 студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук 2014-2015 навчального року. Володимир Петрович урочисто вручив грамоти 16 студентам-переможцям Всеукраїнської студентської олімпіади. Троє студентів Університету стали переможцями Х Відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва – В. М. Глушкова «КРІ-Open» у 2015 році й теж отримали відзнаки від Ректора.

За відмінне навчання, успіхи в науковій роботі й активну участь у громадському житті Університету Володимир Петрович нагородив студентів біологічного, географічного, геологічного, фізичного, філологічного, філософського, хімічного, юридичного, економічного, історичного, механіко-математичного, факультету електроніки, прикладної математики й інформатики міжнародних відносин, журналістики, педагогічної освіти, культури і мистецтв, іноземних мов, Педагогічного, Правничого та Педагогічного коледжів.

Ректор вручив грамоти 8 студентам та аспірантам за активну участь у громадському житті Університету та 5 студентам за високі спортивні досягнення.

Від імені студентської спільноти привітали рідний Університет із Днем народження студентка філологічного факультету та чоловічий студентський хор, який виконав музичні композиції Пола Маккартні «Yesterday» та «Les Champs Elysees».