Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам біологічного факультету

30 червня 2017 року в Актовій залі Львівського університету відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам біологічного факультету.

Привітали випускників завідувач кафедри біофізики та біоінформатики Андрій Бабський, завідувач кафедри екології Звенислава Мамчур, завідувач кафедри фізіології людини і тварин Володимир Манько і декан факультету Ігор Хамар.

«Завжди пам’ятайте, що ви є випускниками біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Оберіть правильний шлях у своєму подальшому житті і сміливо ідіть ним, постійно удосконалюючись і розвиваючись. Адже справжній поступ країни можливий тільки тоді, коли молодь перевершує своїх батьків і наставників. І я вірю, що завдяки вам наша Україна матиме цей поступ», – зазначив Ігор Хамар.

Випускники факультету подякували викладачам, батькам і друзям за ґрунтовні знання і життєвий досвід, здобуті під час навчання на факультеті. Зокрема, молоді фахівці наголосили, що упродовж навчання вони мали нагоду не лише збагатити свої теоретичні знання, а й закріпити їх під час літніх практик і занять на факультеті.

Для того, щоб увиразнити і ще раз спільно пережити проведені на біологічному факультеті роки випускники підготували для усіх присутніх музичні номери, поетичний виступ і відеопрезентацію. Легка іронія, щирі жарти, вдячні слова і ретроспективний погляд на увесь процес навчання створили неповторно щиру атмосферу урочистостей, яку на звершення підкреслило життєствердне спільне виконання композиції Святослава Вакарчука «Все буде добре».