В онлайн-форматі відбулося засідання Вченої ради Університету

26 листопада 2020 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Провів засідання, яке відбувалося дистанційно за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams», голова Вченої ради, ректор Володимир Мельник.

На порядок денний було винесено питання про присвоєння почесних звань, присвоєння вчених звань, розбудову інформаційного середовища ERP-система Університету, створення разових спеціалізований вчених рад, рекомендації до друку наукових праць, затверджень тем дисертацій аспірантів тощо.

Одним із магістральних питань було представлення проєкту Стратегії Університету на 2021-2025 рр. У документі, зокрема, ідеться про місію та візію Львівського університету, а також про його головні цілі – високі освітні та наукові стандарти. Крім того, стратегія визначає ключові завдання колективу Університету у сфері міжнародної діяльності, інформатизації, управління, утвердженні корпоративної культури, розвитку матеріально-технічної бази та інше. Серед стратегічних призначень Університету − сприяння соціальному та економічному розвитку суспільства, генерування змін, які потребує регіон, країна та світ, встановлення та реалізація освітніх і наукових стандартів, формування особистості – носія інтелектуального та інноваційного потенціалу, розвиток культурно-мистецького середовища для гармонійного становлення духовного світу молоді, виховання почуття національно-патріотичного обов’язку та пошани до історичної пам’яті. Проєкт стратегії розіслано на факультети та у структурні підрозділи Університету для того, аби максимально врахувати пропозиції університетської спільноти.

Із порядком денним засідання Вченої ради можна ознайомитися за посиланням.