В Університеті нагородили найкращих спортсменів

15 студентам Львівського національного університету імені Івана Франка – переможцям і призерам всеукраїнських і міжнародних змагань вручили подарунки та грамоти «за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту  серед студентської молоді, активну  участь  у спортивних заходах».

Урочисте нагородження найкращих спортсменів відбулось 29 вересня 2016 року в Актовій залі під час спортивного вечора.

Цьогоріч відзнаки одержали: студентка ІІІ курсу економічного факультету, майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, призер Європи та майстер спорту зі самбо, чемпіонка України Соломія Вольська; студентка ІV курсу філософського факультету,  майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, кількаразова чемпіонка Європи Василина Кириченко; студент ІІ курсу факультету міжнародних відносин, майстер спорту міжнародного класу з шахів, срібний призер Міжнародного турніру з шахів (Австрія) Володимир Ветошко; студент ІІІ курсу факультету іноземних мов, кандидат у майстри спорту із кіокушинкай карате, срібний призер Чемпіонату Європи Арсен Лебідь; студент ІІІ курсу  факультету іноземних мов, кандидат у майстри спорту з карате, срібний призер Чемпіонату Європи серед юніорів Юрій Крюков; студент ІІІ курсу хімічного факультету, володар І розряду з армреслінгу Павло Юзва; студентка ІV курсу біологічного факультету, майстер спорту із дзюдо, срібна призерка Міжнародного турніру у м. Люблін (Республіка польща) Ірина Черкас; студент ІІ курсу географічного факультету, кандидат у майстри спорту з дзюдо, бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів Назар Дрофяк; студент ІІІ курсу економічного факультету, майстер спорту зі самбо, призер Євросоюзу на змаганнях у м. Вільнюс (Литва) тарас Миськів; студент І курсу факультету прикладної математики та інформатики, майстер спорту з важкої атлетики, чемпіон України Данило Мочернюк; студентка  ІV курсу факультету іноземних мов, кандидат у майстри спорту з важкої атлетики, срібний призер Чемпіонату України серед ВНЗ Вікторія Коробова; студент V курсу факультету електроніки, кандидат у майстри спорту з гирьового спорту, срібний призер Кубку України Дмитро Концемала; студентка ІІ курсу юридичного факультету, кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу Натплія Савула; студентка ІІ курсу економічного факультету, призерка Чемпіонату України зі спортивної аеробіки Юлія Добрянська.

«Уже стало доброю традицією щорічно у вересні  підсумовувати спортивні здобутки студентів викладачів нашого Університету», – зазначила у вступному слові завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Романа Сіренко. Романа Романівна привітала студентів зі святом і побажала, аби «прагнення до перемоги й підвищення своїх результатів,  звитяга і натхнення супроводжували їх упродовж  життя».

З вітальними словами до учасників Спортивного вечора також звернулись проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Володимир Качмар, голова Первинної профспілкової організації студентів Андрій Білинський і голова Студентського уряду Яна Пекун.

Від імені Львівської міської ради привітав спортсменів керівник Управління внутрішньої політики Євген Бойко і вручив подяки міського голови Львова старшому викладачеві кафедри фізичного виховання та спорту, майстру спорту та заслуженому тренеру України  Аразу Тувакову, студентці ІV курсу філософського факультету, майстру спорту міжнародного класу з дзюдо Василині Кириченко, яка на Чемпіонаті Європи серед юніорів виборола золото, а на змаганнях у Малайзії – бронзу, студентці ІІІ курсу економічного факультету, майстру спорту міжнародного класу  з вільної боротьби, призерці Чемпіонату Європи та майстру спорту зі самбо, чемпіонці України Соломії Вольській.

За підсумками Універсіади Львівщини із 37 видів спорту ЛНУ ім. Івана Франка увійшов до трійки лідерів. Найкращою серед команд з ігрових видів спорту є команда з бадмінтону у складі: студентки факультету міжнародних відносин  Єлизавети Кочекової, студентки географічного факультету Вікторії Теснікової, студентів  фізичного факультету Владислава Васільєва й Андрія Мерчука, студента геологічного факультету Валерія Ільченка.

Цьогоріч переможцями Спартакіади Університету із 12 видів спорту  стали факультет прикладної математики та інформатики і механіко-математичний факультет, ІІ місце посіли команди фізичного й економічного факультетів, ІІІ місце – географічний факультет і факультет електроніки.

Не поступаються у своїх досягнення  і прихильники індивідуальних видів спорту – студенти Назар Дрофяк, Максим Гумецький, Олена Дячок, Христина Зубко, Василина Кириченко, Тарас Миськів, Ірина Черкас, Соломія Вольська, Максим Совпенко, Богдан Зелінський, Іванна Іванишин.

Зазначимо, що кафедри фізичного виховання та спорту ЛНУ ім. Івана Франка активно співпрацює з Федерацією міні-футболу Львівщини. Від імені Федерації нагородили найкращого гравця збірної команди Університету – студентку механіко-математичного факультету Ніну Бабарик.

За вагомі спортивні здобутки відзнаки отримали й викладачі кафедри фізичного виховання та спорту – завідувач кафедри, кандидат у майстри спорту, доцента Романа Сіренко, старші викладачі:  майстер спорту з шахів Святослав Попович, кандидат у майстри спорту Степан Матула, кандидат у майстри спорту з плавання Тетяна Козакова, срібний призер Кубку України зі силового жонглювання гирями Сергій Зубков.