В Університеті обговорили нову освітню програму «Високопродуктивний комп’ютинг»

Сьогодні, 17 квітня, відбулося онлайн-обговорення нової освітньої програми «Високопродуктивний комп’ютинг», що стане першою в Університеті програмою із дуальною формою викладання і діятиме на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету.

Ключовими питаннями при обговоренні були як навчальний план програми, так і сама організація навчання за дуальною формою. Участь взяли провідні ІТ компанії – GlobalLogic, SoftServe, N-iX, Epam, ELEKS, усі вони долучаються як на етапі обговорення вимог до такої програми, так і в перспективі до її реалізації.

Учасники онлайн-засідання домовилися про подальші кроки, що включають розробку тристороннього договору, напрацювання критеріїв та метрик до оцінки роботи як Університету, так і компанії упродовж реалізації програми та проведення чергових засідань. Відзначимо, що дуальна форма навчання нова для української вищої освіти і зараз перебуває на етапі експерименту, проте очевидно, що вона на часі, а особливо у таких галузях як ІТ.

Деталі про програму:http://hpc.lnu.edu.ua/