В Університеті розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів класичних і педагогічних університетів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 листопада 20015 року №1247 упродовж 6-9 квітня 2016 року на базі хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка проходить  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів класичних і педагогічних університетів.

З початком інтелектуальних змагань привітав учасників голова оргкомітету олімпіади, проректор з наукової роботи ЛНУ ім. Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський.

Цьогоріч в олімпіаді беруть участь 28 студентів, які представляють класичні університети, і четверо осіб, які йдуть поза конкурсом, а також 16 студентів із педагогічних університетів.

Варто зазначити, що олімпіада проходить у два тури: І тур передбачає виконання тестових завдань, а ІІ – завдань на виявлення рівня теоретичних знань із базових і спеціальних дисциплін.

Нагадаємо, що завтра, 8 квітня 2016 року, відбудеться підведення підсумків олімпіади, ознайомлення з результатами та рішеннями апеляційної комісії, а в рамках закриття олімпіади – нагородження переможців.

Світлини: Олександри Чури Більше фото