В Університеті розпочався заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економічної кібернетики

26 квітня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочала роботу підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика».

На конкурс надійшло 65 студентських наукових робіт із 36 університетів України. На підставі обговорення результатів рецензування наукових робіт галузева конкурсна комісія визначила 23 роботи-претенденти на перемогу.

Розпочав роботу заключного етапу ІІ туру конкурсу перший проректор Львівського національного університету імені Івана Франка професор Василь Височанський. Звертаючись до майбутніх фахівців з «Економічної кібернетики», він наголосив, що науково-технічний прогрес забезпечується висококваліфікованими фахівцями, які володіють сучасними методами аналізу та управління економічними процесами, здатні до креативного мислення.

«Ви, економісти-кібернетики, є не лише аналітиками, а й універсальними управлінцями в усіх сферах економіки. Бажаю Вам подальших перемог і нових досягнень на шляху професійного становлення!» – наголосив Василь Височанський.

Зі словами вітань до учасників також звернулись декан економічного факультету Університету Ростислав Михайлишин, директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда та завідувач кафедри економічної кібернетики ЛНУ ім. Івана Франка професор Володимир Вовк.

Ростислав Михайлишин побажав успіху всім учасникам змагань і висловив сподівання, що цьогорічний Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економічної кібернетики сприятиме формуванню молодої інтелектуальної еліти, розвитку кібернетичної науки та економіко-математичних досліджень в Україні. Також декан економічного факультету підкреслив, що всі роботи, подані на конкурс, засвідчують високий рівень теоретичних знань їхніх авторів, володіння сучасним інструментарієм економічного аналізу та вміння аналізувати складні наукові проблеми і соціально-економічні процеси.

Директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда висловила переконання, що дослідження економістів-кібернетиків будуть лежати в основі управлінських рішень, зокрема Львівської міської адміністрації і сприятимуть суттєвому підвищенню ефективності розвитку регіону. Наприкінці вона побажала перемог і подальших досягнень фіналістам конкурсу.

Професор Володимир Вовк привітав молодих дослідників та їхніх наставників і наголосив на важливості стимулювання самовдосконалення та популяризації досягнень науки серед студентської молоді.

У роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь професори та доценти із 12 провідних українських закладів вищої освіти.

На конференції фіналісти конкурсу представили свої наукові дослідження, які охопили різні напрямки економічної кібернетики. Зокрема, йшлося про визначення бюджету рекламної кампанії, моделювання системи раннього попередження кризи платіжного балансу, оптимізацію ринкової поведінки транспортного підприємства, оптимізацію банківських страхових продуктів в процедурі кредитування, моделювання ефективності підприємств агропромислового комплексу тощо.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото