В Університеті стартував курс «Phase diagrams and phase transitions»

16 жовтня 2018 року на кафедрі неорганічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка розпочався курс англійською мовою «Phase diagrams and phase transitions», який викладає провідний дослідник і лектор Женевського університету д-р Енріко Джанніні.

Курс складається з лекцій та практичних занять. Цільова аудиторія – студенти, аспіранти та науковці хімічного факультету, а також фахівці у галузі хімії, фізики та матеріалознавства. Курс спрямований на поглиблення знань і вдосконалення практичних навиків в області дослідження діаграм стану, фазових переходів, синтезу та властивостей матеріалів.

Під час лекцій і практичних занять доктор Енріко Джанніні заохочує слухачів до запитань і дискусій, що надає молодим вченим можливість розширити теоретичну базу та застосувати її до власних досліджень.

Такий унікальний проект став можливим завдяки сприянню компанії MPDS (Швейцарія). Заняття триватимуть до 25 жовтня 2018 року.