В Університеті стартував освітній проект для старшокласників «Бізнес ХХІ століття»

На сучасному етапі особливої актуальності набуває потреба формування у  молоді основ економічної та фінансової грамотності. Відтак, другий рік поспіль факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка реалізовує безкоштовний освітній проект для старшокласників «Бізнес ХХІ століття».

Цьогоріч навчання розпочалося 1 листопада і триватиме п’ять тижнів. По закінченні учасники отримають відповідні сертифікати. Участь у освітньому проекті беруть понад 100 учнів.

В процесі навчання школярі ознайомляться з теоретичними основами, необхідними для створення й успішного ведення бізнесу, особливостями його внутрішнього і зовнішнього середовища в Україні, а також господарськими й організаційними формами, аспектами інформаційного забезпечення, основними напрямками та принципами ефективного функціонування сучасного підприємництва. Окрім того, учасники отримають практичні рекомендації щодо особливостей оподаткування, інвестиційного розвитку і створення стартапів.

Також школярі зможуть дізнатися чимало цікавого про сучасні тенденції та новації у бізнес-сфері. Зокрема, викладачі факультету розповідатимуть учасникам програми про краудфандінг, франчайзинг, coaching, а також як використовувати хмарні середовища в бізнесі і як працює реклама та social media marketing (SMM).