В Університеті відбулося громадське обговорення

3 червня 2015 року у Дзеркальній залі Університету відбулось громадське обговорення щодо питань про створення студентської зони та перенесення студентської поліклініки. У заході взяли участь Ректор, професор Володимир Мельник, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, голова профспілки працівників Університету Володимир Качмар, студентський мер Львова Євген Филипець, голова профспілки студентів Університету Андрій Білинський, голова Cтудентського уряду Ярослав Ткач, головний спеціаліст Студентського відділу Роман Яцикович і студенти.

Під час громадських обговорень було розглянуто питання про зміну статусу приміщення санаторію-профілакторію Університету на студентський гуртожиток. Ініціативу голови профспілки студентів Андрія Білинського підтримали як адміністрація, так і студентство. У питанні про перенесення студентської поліклініки учасники заходу ухвалили рішення звернутись із відповідною резолюцією до органів місцевого самоврядування.

На необхідності обмеження руху транспорту перед головним корпусом Університету та на перспективі перетворення прилеглої паркової території у студентську зону для комфортного навчання та відпочинку молоді наголосив під час свого виступу студентський мер Львова Євген Филипець. Його ініціативу також підтримали студентські лідери й адміністрація Університету.

Окрім того, студенти обговорили питання щодо можливості створення велопарковок біля корпусів Університету, покращання якості харчування в студентських їдальнях і буфетах тощо.

Ректор Університету, професор Володимир Мельник пообіцяв, що адміністрація Університету спільно з владою міста готові йти на зустріч студентам, аби забезпечити їм гідні умови для навчання, проживання й дозвілля.